Warning: getimagesize(): Filename cannot be empty in /home/smart-mdb/ftp/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

AUTOMATYKA BRAM

Decydując się na nowoczesną automatykę bram zwiększamy bezpieczeństwo i komfort. Otwieranie i zamykanie bramy bez wysiadania z samochodu, czy też wychodzenia z domu jest wygodne i praktyczne, unikamy w ten sposób nieprzyjemnych sytuacji np. podczas ulewy, gdy musimy dwa razy wysiąść z samochodu by otworzyć i zamknąć bramę. Z automatyką bram wystarczy mały i stylowy pilot.

W naszej ofercie znajdą Państwo siłowniki i akcesoria dostosowane do każdego typu bram wjazdowych i garażowych, a także szlabany i blokady parkingowe. Oferujemy:

  • siłowniki do bram skrzydłowych,
  • siłownik do bram przesuwnych,
  • siłowniki do bram garażowych,
  • akcesoria do bram włączając w to zawiasy, ograniczniki, listwy, piloty, lampy i przyciski, czujniki fotokomórki, wózki do bram przesuwnych i więcej,
  • automatyczne i ręczne blokady parkingowe,
  • szlabany i akcesoria.

Oferujemy wyłącznie markowe produkty od sprawdzonych producentów – sprzęt, który nie zawiedzie i pozwoli stworzyć kompletny system.

zadzwoń i sprawdź!

profesjonalne doradztwo techniczne

Dobierzemy odpowiedni produkt do Twoich potrzeb.
...bo najważniejszy jest zadowolony Klient!

Sprzedaż

Posiadamy w sprzedaży wiele produktów związanych z automatyką, monitoringiem, alarmami i sieciami internetowymi.

Serwis

W przypadku awarii nasz specjalista zdiagnozuje usterkę oraz dobierze odpowiednie części zamienne.

Montaż

Wybierając naszych specjalistów mają Państwo gwarancję jakości wykonanych usług, ponieważ każdy z naszych instalatorów posiada duże doświadczenie, oraz wszelkie uprawnienia potrzebne do montażu danych produktów.

Close Menu
Zadzwoń