INTELIGENTNY DOM

Inteligentny Dom to precyzyjne połączenie urządzeń w jeden system, który działa samodzielnie, lub z naszego polecenia. Możemy je wydawać z telefonu bądź tabletu, dzięki czemu zyskujemy bezpieczeństwo, czas i pieniądze poprzez zredukowanie zużycia energii. Bezprzewodowa komunikacja modułów z centralą daje nam komfort montażu bez konieczności ingerowania w strukturę domu, a co za tym idzie możemy bez problemu instalować cały system w domach, które są już wybudowane i zamieszkane jak również w budynkach w stanie deweloperskim. Możliwość rozbudowywania naszego systemu o kolejne urządzenia w dowolnej chwili daje nam nieograniczone możliwości jeśli chodzi o jego funkcjonalność. Zaczynając od Pakietu startowego można pomału zbudować dom, który jest w stanie zrobić większość czynności za nas, a co najważniejsze zadba o nasze bezpieczeństwo.
Oferujemy nie tylko produkty wraz z wsparciem technicznym, ale również projekt i montaż. 

Zadzwoń do nas, a pomożemy Ci zbudować Twój własny Inteligenty Dom, nieodpłatnie przyjedziemy i podpowiemy co można zautomatyzować w Twoim domu. Konsultacja nic nie kosztuje – wycena i pomoc przy doborze urządzeń GRATIS

Zadzwoń lub napisz, a my dołożymy wszelkich starań żeby sprostać Twoim oczekiwaniom.

Oferujemy kompleksowe usługi:

  •  skompletowanie wysokiej jakości zestawów do domów 
  • fachowa instalacja oraz konfiguracja urządzeń
  • serwis istniejących systemów 
  • atrakcyjne ceny i warunki współpracy

zadzwoń i sprawdź!

profesjonalne doradztwo techniczne

Dobierzemy odpowiedni produkt do Twoich potrzeb.
...bo najważniejszy jest zadowolony Klient!

Sprzedaż

Posiadamy w sprzedaży wiele produktów związanych z automatyką, monitoringiem, alarmami i sieciami internetowymi.

Serwis

W przypadku awarii nasz specjalista zdiagnozuje usterkę oraz dobierze odpowiednie części zamienne.

Montaż

Wybierając naszych specjalistów mają Państwo gwarancję jakości wykonanych usług, ponieważ każdy z naszych instalatorów posiada duże doświadczenie, oraz wszelkie uprawnienia potrzebne do montażu danych produktów.

Close Menu
Zadzwoń