Fotowoltaika

Wszyscy wiemy, że ceny w naszym kraju rosną zwiększają się na miesiąc. W ciągu ostatnich dwóch dekad ceny prądu znacząco wzrosły. Spowodowane jest to  zwiększeniem kosztów uprawnień do emisji dwutlenku węgla. Bardzo dobrym rozwiązaniem na to może być fotowoltaika, która pozwala na pozyskiwanie energii z jej niewyczerpalnego źródła – słońca.

Nasza firma posiada do wyboru panele fotowoltaiczne, które znacznie obniżą Państwu wysokie koszty energii elektrycznej.

Panele fotowoltaiczne to bezpieczne i oszczędne rozwiązanie, którego koszt zwraca się bardzo szybko i wpływa pozytywnie na bilans wydatków. Wykorzystując panele fotowoltaiczne nie tylko zaoszczędzą Państwo pieniądze, ale także jednocześnie przyczynią się do ochrony środowiska poprzez redukcję emisji dwutlenku węgla i innych szkodliwych gazów cieplarnianych.

Panele fotowoltaiczne  wykorzystują zjawisko, w którym promienie słoneczne są przetwarzane w energię elektryczną przez moduły fotowoltaiczne. W taki sposób  wykorzystana energia słoneczna pozwala na niezależność energetyczną w przypadku ograniczeń dostaw prądu przez Zakłady Energetyczne oraz zabezpiecza przed rosnącymi cenami energii.
 
Panele Fotowoltaiczne – Montaż
Nasza firma MDB Mateusz Bolesta działa na terenie Warmii i Mazur oraz okolic.  Specjalizujemy się w montażu instalacji fotowoltaicznych. Wszystkie nasze konstrukcje spełniają rygorystyczne normy oraz są przystosowane do pracy w  polskich warunkach.

Proces wytwarzania energii elektrycznej jest zupełnie bezpłatny, dzięki możliwości generowania prądu elektrycznego poprzez panele fotowoltaiczne zamontowane na dachu Twojego budynku lub  w niedalekim sąsiedztwie domostwa.

Warto wziąć również pod uwagę to, że decydując się na instalację fotowoltaiczną mamy ogromny wpływ na ochronę środowiska, a chyba nie ma nic ważniejszego niż nasze zdrowie i planeta, na której żyjemy my i nasze dzieci.
Nasz zespół posiada wysokie kompetencje i wieloletnie doświadczenie przy montowaniu paneli, dlatego już dzisiaj zapraszamy Państwa serdecznie do odwiedzenia naszej firmy, która się mieści w Mrągowie lub do kontaktu telefonicznego.

zadzwoń i sprawdź!

profesjonalne doradztwo techniczne

Dobierzemy odpowiedni produkt do Twoich potrzeb.
...bo najważniejszy jest zadowolony Klient!

Sprzedaż

Posiadamy w sprzedaży wiele produktów związanych z automatyką, monitoringiem, alarmami i sieciami internetowymi.

Serwis

W przypadku awarii nasz specjalista zdiagnozuje usterkę oraz dobierze odpowiednie części zamienne.

Montaż

Wybierając naszych specjalistów mają Państwo gwarancję jakości wykonanych usług, ponieważ każdy z naszych instalatorów posiada duże doświadczenie, oraz wszelkie uprawnienia potrzebne do montażu danych produktów.

Close Menu
Zadzwoń